Keen Frigo

TRfrigo

İç çephe ve dış cephe kullanımı için profesyonel sprey boya. Zamanla sararmaz ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Önceden özel astar uygulanmış tüm yüzeylere uygulanabilir. Bulaşık makinesi,çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz ev eşyaları için uygundur. Dokunma için kuruma süresi 15 dakika ve tam kuruma süresi 24 saattir. Polisitiren,seramik ve porselen için uygun değildir. 2 m² alan uygular.

Aynı ürünle herhangi bir zamanda istenildiği zamanda boyanabilir; diğer ürünler ile 24 saat sonra uygulama yapılabilir. Kendi kendini temizleyen özel sübap mevcuttur.Ozon tabakasına zarar veren kurşun, kadmiyum, krom ve zararlı gazlar içermez. Uygulanacak yüzey temiz ve kuru olmalı; yağ, kir, toz ve yapışkan maddelerden arındırılmış olmalıdır. 15-25°C ortamlarda uygulama yapılmalıdır. Çok soğuk havalarda 20-25 °C lik su içerisinde ben-marie usulü ile sprey kutu ısıtılmalıdır. Asla direkt olarak alev ile temas ettirilmemelidir. Kullanmada önce 1-2 dakika kutuyu adamakıllı çalkalayın. 25-30 cm uzaktan yüzeye püskürtün, püskürtürken kutuyu dikey pozisyonda tutun. Homojen bir boya tabakası elde etmek için boyama esnasında arasıra kutuyu çalkalayın. Hafif ve çapraz geçişler yapın ilk önce dikey daha sonra yatay geçişler uygulayın. Boya istenildiğinde aseton ve nitro solvent ile kaldırılabilir.

GB

Professional paint for interior and exterior Not yellowing by the time, scratch resistance. Dry touch in 15 minutes and dry depth in 24 hours. Suitable for all surfaces pre-treated with special primer. Specific for home appliance, washing machines, dishwashers, refrigerators.Not suitable for polystyrene, ceramic, and porcelain. Performance 2 m².

Can be repainted with the same product at any time, with others products after 24 hours. With special self-cleaning valve. Without any lead, cadmium, chromium, and harmful gas to the ozone layer. The surface must be clean, dry and free of grease, oil and non-adherent material. Use the can at a temperature between 15-25°C. In case of cold temperatures, warm the can in bain-marie water 20-25°C and never in direct contact with the flames. Shake the can for 1-2 minutes. Spray at 25-30 cm from the surface, keeping the can in vertical position. To obtain a good homogeny paint film, shake up and down the can occasionally during the use. Apply with a light and cross passes first vertically and then horizontally. The paint can be removed with acetone or nitro solvent.